Urgent Angajam Rigipsari si Zugravi cu experienta. Düsseldorf-Germania

Firma germana angajeaza urgent cu contract de munca rigipsari si zugravi cu experienta.

Permis categoria B constituie un avantaj.

Cerinte:

Experienta de minim 1 an in domeniu;

Disponibilitatea de a lucra atat singur cat si in echipa;

Flexibilitate, deoarece programul de lucru se poate schimba;

Disponibilitate de plecare imediata sau in viitorul apropiat.

Conditii:

Program de lucru full-time;

Contract de munca pe o perioada determinata;

Asigurare de sanatate;

Va punem la dispozitie sculele electrice necesare la santier;

Coordonator la santier;

Contribuim la pensia dumneavoastra;

Plati la intervale regulate la timp;

Responsabilitati:

Veti executa structura de aluminiu;

Veti placa;

Veti taia/ decupa placile de rigips;

Veti efectua pereti despartitori, tavane false, etc;

Veti citi fisele tehnice.

Conditii:

-conditii foarte bune de cazare suportate de catre angajator.

– salariul 1500-1900 Euro Net/luna cu contract de munca german ( nu PFA- Gewerbe)

– avans salariu la inceperea activitatii

Pt mai multe detalii va rog sa ne contactati telefonic /Whats App la nr 0049-1749778885

Lasa un comentariu